O nás

Stavíme na pozemku bez inženýrských sítí dům, který si veškerou elektřinu vyrobí a spotřebuje sám. Dům je tedy ostrovní, nebo-li off-grid. Jedná se o technický oříšek, který dostává technologie na hranu možností. Cestou jsme se toho spoustu naučili. Dům bude veřejně přístupný a zdarma zveřejníme jeho dokumentaci.
Více o našem domě >

Snažíme se pomoci vytvořit novou generaci odborníků s obnovitelnými zdroji v krvi. Proto pravidelně organizujeme úmyslně těžkou celostátní architektonickou soutěž pro vysokoškolské studenty. Jejich nejlepší návrhy jsou pro Vás v kompletních verzích ke stažení.
Více o soutěži >

Organizujeme otevřené kurzy a workshopy pro všechny, které zajímají principy samo-výroby elektrické energie. Jak neudělat ve výběru FV elektrárny a akumulace chybu, jak nenaletět, co je důležité si rozmyslet. Novostavby i rekonstrukce. Vše jsme shrnuli v obsáhlém videokurzu.
Více informací >

iBatt.energy je naše malá plug and play baterka do domácností bez vlastní solární elektrárny na střeše (včetně bytů). Snažíme se otevřít úplně neprozkoumané teritorium energetiky proto, aby se v budoucnu spálilo alespoň o trochu méně uhlí. Zatím nám úplně nepřeje legislativa, ale stejně na tom pracujeme.
Více o iBattu >

Neustále se děje něco zajímavého!
Přihlašte se k odběru novinek a budete vždy v obraze.