Chci solár - Pavel Podruh

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY S BATERIEMI NA MÍRU PRO RODINNÉ, OBYTNÉ ČI REKREAČNÍ DOMY

Jsme vděční za to, že k nám technická náročnost stavby Českého soběstačného domu přitáhla neobyčejně kvalitní skupinu energetiků a elektrikářů. Měli jsme opravdu štěstí na lidi. Díky tomu společně dokážeme zajistit:

KOMPLETNÍ DODÁVKY SOLÁRNÍCH ELEKTRÁREN S AKUMULACÍ
OD A DO Z PRO VÁŠ DOMOV ČI JINOU NEMOVITOST KDEKOLIV V ČR

  • FVE řešení na míru z ověřených, vysoce trvanlivých komponent
  • Vyřízení veškeré potřebné administrace a papírování
  • Zajištění dotace z Nová zelená úsporám (pokud o ní stojíte)
  • Instalace profesionálním a prověřeným týmem řemeslníků 
  • Vlastní zdroj energie a snížení nákladů za elektřinu
  • Ochrana před dočasnými výpadky energie 
  • Dálkový monitoring a ovládání pomocí aplikace 
  • Garance asistenčních služeb na 2 roky zdarma
  • Elektřinu ze slunce místo z uhlí či plynu

1. Jak začít

Na trhu je opravdu hodně zdánlivě výhodných balíčkových nabídek solárních elektráren pro domácnosti - dávejte na ně pozor nezávisle na tom, zda Vám s elektrárnou nakonec pomůžeme my či ne. Vždy proto každému, kdo má zájem o opravdovou kvalitu a trvanlivost nejprve doporučujeme přečíst tyto 3 články na odborném, nezávislém portálu oEnergetice.cz. Přecijen, domácí solární elektrárna není malá investice a bylo by moudré peníze utratit moudře, takže nějaký čas studia za to stojí. Nebojte, principálně článkům rozumí každý, i když není zrovna elektrikář. Tady jsou:

     


2. Přečteno, co dál?

Pokud jste články pročetli, už asi tušíte, že naší cestou jsou jen otevřené, opravitelné fotovoltaické systémy s maximálně kvalitními komponenty a s tlakem na dlouhodobou funkčnost (trvanlivost). Žádné levné poruchové střídače a baterie diskutabilní jakosti. Moc prosíme, kontaktujte nás pouze pokud i Vy s tímto směrem souzníte - naše kapacita je omezená. 

CHCI VYPLNIT KRÁTKÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ
Zatím jen pro již postavené či rozestavěné nemovitosti


3. Průběh zakázky


 


4. Používané technologie


LiFePO4 bateriové články

Bateriová úložiště skládáme modulárně na míru z těchto průmyslových prizmatických článků světově osvědčených značek Winston či Elerix, které odebíráme od české firmy GWL a.s. Články se vyznačují vysokou bezpečností a dlouhou životností, jsou nehořlavé, samozhášivé, neexplozivní. Obvyklá životnost článku je až 8 tis. cyklů, i poté se ale dají články ještě další řadu let bezproblémově používat. V případě poškození některých článků v úložišti je možné ostatní články poskládat do jiné sestavy a používat dál nebo jednotlivé články nahradit - neznehodnotí se tedy celé úložiště, jako to bývá u uzavřených bateriových boxů.Střídače Victron

Victron je holandská rodinná firma, která se původně zaměřovala na dodávky elektronických zařízení pro náročné prostředí lodní dopravy. Stejnou nekompromisní kvalitu používá i pro domovní zařízení, proto je naší volbou. Střídače odebírají z 48V baterie stejnosměrný (DC) proud a mění jej na kvalitní sinusoidu střídavého (AC) proudu a napětí 230V, jako je v běžné zásuvce. Tyto vysoce kvalitní produkty mají masivní toroidní transformátor, který umožňuje použít střídač i pro rozběhy silnějších točivých strojů, jako je třeba čerpadlo. 

 CHCI VYPLNIT KRÁTKÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ
Zatím jen pro již postavené či rozestavěné nemovitosti


 

Neustále se děje něco zajímavého!
Přihlašte se k odběru novinek a budete vždy v obraze.