WAFE

WAFE je česká firma s českým kapitálem, která inovuje, vyrábí a prodává rekuperační jednotky. Vše, co WAFE dělá, poměřuje zájmem zákazníků a zajímá ji dlouhodobá spokojenost. Jednotky jsou technologicky unikátní, elegantně designované a spolehlivé. Díky on-line připojení, IOT technologiím a sledovacím metrikám mají zákazníci spolehlivé zařízení, aniž by se o ně museli starat. WAFE věří, že čím méně zákaznické interakce s rekuperační jednotkou je třeba, tím lépe. Jednotky jsou autonomní, vždy ví, co mají dělat, a v tom WAFE vidí jejich prémiovost. Pokud si přeci jen přeje uživatel změnit nastavení, může tak učinit prostřednictvím aplikace MyWAFE na tabletu, telefonu nebo pomocí luxusního stěnového ovladače. Uživatelé rekuperačních jednotek WAFE ušetří za vytápění, za výměníky, za filtry, za předehřev jednotky v zimě, ale i čas, který jednotce musí věnovat pro její bezproblémové fungování. 

Komponenty a materiály vydrží dlouho. Vše je vymyšleno tak, aby jednotka spolehlivě pracovala pro vaše zdraví a energetické úspory v řádu desítek let. WAFE rekuperační jednotka vám díky své inovativní koncepci nezestárne ani morálně. Účinnost WAFE EFS přes 90 % bez předehřevu v zimních měsících, velmi nízká spotřeba energie a otevřenost vůči Smart Home systémům jsou parametry dlouhodobě udržitelné.

WAFE nabízí tyto tři základní rekuperační jednotky: WAFE 350 EFS primárně navrženou pro rodinné domy, WAFE 200 E vhodnou pro bytové domy a menší rodinné domy a WAFE 1000 E určenou k instalaci do budov s větším počtem osob (školy, restaurace, provozovny, sportovní a výrobní haly a další budovy). V případě zájmu o rekuperační jednotku od WAFE, stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář. Nezávaznou cenovou nabídku obdržíte do 24 hodin.