Chci solár - Domácnosti - Jakub Hořický

FOTOVOLTAICKÉ ELEKTRÁRNY S BATERIEMI NA MÍRU PRO RODINNÉ, OBYTNÉ ČI REKREAČNÍ DOMY

Technická náročnost stavby Českého soběstačného domu k nám za roky příprav přitáhla neobyčejně kvalitní skupinu energetiků a elektrikářů. Měli jsme opravdu štěstí na lidi. Zároveň jsme si také museli udělat velmi detailní přehled o nabídkách jednotlivých dodavatelů a firem, stovky schůzek, prozkoumaných referencí, studium. Díky tomu Vám nyní dokážeme pomoci s doporučením vhodného dodavatele na:

KOMPLETNÍ DODÁVKY SOLÁRNÍCH ELEKTRÁREN S AKUMULACÍ
OD A DO Z PRO VÁŠ DOMOV ČI JINOU NEMOVITOST KDEKOLIV V ČR

  • FVE řešení na míru z ověřených, vysoce trvanlivých komponent
  • Vyřízení veškeré potřebné administrace a papírování
  • Zajištění dotace z Nová zelená úsporám (pokud o ní stojíte)
  • Instalace profesionálním a prověřeným týmem řemeslníků 
  • Vlastní zdroj energie a snížení nákladů za elektřinu
  • Ochrana před dočasnými výpadky energie 
  • Možnost i ostrovních (off-grid) elektráren
  • Dálkový monitoring a ovládání pomocí aplikace 
  • Garance asistenčních služeb na 2 roky zdarma
  • Elektřinu ze slunce místo z uhlí či plynu

1. Jak začít

Na trhu (obvzlášť v dnešní době) je opravdu hodně zdánlivě výhodných balíčkových nabídek solárních elektráren pro domácnosti - dávejte na ně pozor nezávisle na tom, zda Vám vhodného dodavatle pro elektrárnou nakonec pomůžeme vytipovat my či ne. Vždy proto každému, kdo má zájem o opravdovou kvalitu a trvanlivost nejprve doporučujeme přečíst tyto 3 články na odborném, nezávislém portálu oEnergetice.cz. Přecijen, domácí solární elektrárna není malá investice a je pragmatické peníze utratit moudře, takže nějaký čas studia za to stojí. Nebojte, principálně článkům rozumí každý, i když není zrovna elektrikář. Tady jsou:

     


2. Přečteno, co dál?

Pokud jste články pročetli, už asi tušíte, že naší cestou jsou jen otevřené, opravitelné fotovoltaické systémy s maximálně kvalitními komponenty a s tlakem na dlouhodobou funkčnost (trvanlivost). Žádné levné poruchové střídače a baterie diskutabilní jakosti. Moc prosíme, vyplňte poptávkový dotazník níže pouze pokud i Vy s tímto směrem souzníte. Podle parametrů, které vyplníte se budeme snažit Vás propojit s dodavatelem, který drží filozofii z článků (viz. výše) a je relevantní pro velikost a typ Vámi zamýšlené FVE.

CHCI VYPLNIT KRÁTKÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ
Zatím jen pro již postavené či rozestavěné nemovitosti

Moc prosíme, mějte na mysli, že se snažíme Vám v dobré víře ušetřit čas hledáním vhodného dodavatele FVE. My sami jsme to absolvovali a trvalo to skoro 3 roky, než jsme se rozhodli správně. Zároveň Vás vyzýváme, abyste i námi doporučeného dodavatele podrobili vlastním kritickým okem a rozhodovali se na základě svého úsudku. Situace na trhu je překotná a něco, co bylo kvalitní včera nemusí být díky množství zakázek kvalitní i dnes (a my nemusíme mít vždy stoprocentní přehled). Proto prosím neberte naše doporučení jako definitivní, rozhodujte se primárně sami. Náš úkol je jen zkusit Vám pomoci ušetřit čas hledáním. To, zda to vyjde nebo ne je ve Vašich rukou. 


3. Průběh zakázky

Většina zákazníků absolvuje následující proces:


 


4. Používané technologie


Samostatné LiFePO4 bateriové články, žádné black-boxy (uzavřené krabice/šuplíky)

Výrazně doporučujeme bateriová úložiště skládaná modulárně na míru z těchto průmyslových prizmatických článků světově osvědčených značek Winston či Elerix. Články se vyznačují vysokou bezpečností a dlouhou životností, jsou nehořlavé, samozhášivé, neexplozivní. Obvyklá životnost článku je až 8 tis. cyklů, i poté se ale dají články ještě další řadu let bezproblémově používat. V případě poškození některých článků v úložišti je možné ostatní články poskládat do jiné sestavy a používat dál nebo jednotlivé články nahradit - neznehodnotí se tedy celé úložiště, jako to bývá u uzavřených bateriových boxů.Střídače Victron

Victron je holandská rodinná firma, která se původně zaměřovala na dodávky elektronických zařízení pro náročné prostředí lodní dopravy. Stejnou nekompromisní kvalitu používá i pro domovní zařízení, proto je naší volbou. Střídače odebírají z 48V baterie stejnosměrný (DC) proud a mění jej na kvalitní sinusoidu střídavého (AC) proudu a napětí 230V, jako je v běžné zásuvce. Tyto vysoce kvalitní produkty mají masivní toroidní transformátor, který umožňuje použít střídač i pro rozběhy silnějších točivých strojů, jako je třeba čerpadlo. 

 CHCI VYPLNIT KRÁTKÝ POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ
Zatím jen pro již postavené či rozestavěné nemovitosti


 

Neustále se děje něco zajímavého!
Přihlašte se k odběru novinek a budete vždy v obraze.