Solární powerbanka - nabíječka na okno

Dobrý den,

patříte mezi historicky první odběratele newsletteru projektu Český soběstačný dům. Za to Vám osobně moc děkuji a zároveň je to i důvod, proč posílám tento email nejprve Vám.

Již nějakou dobu nabíjím svůj telefon solární nabíječkou - dlouho jsem vybíral, testoval, až jsem nakonec našel jednu, se kterou jsem opravdu spokojen. Takto vypadá na okně u mě doma.Každý hned nemusí a nemůže mít plnou střechu solárních panelů a v garáži baterku. Na cestu energetické soběstačnosti se dá vykročit i s takovou maličkostí, jako je solární powerbanka pro mobil nebo tablet. Třeba to člověku zachutná a odhodlá se jít dál. Jasně, svět se tím nezachrání, je to kapka v moři, ale ten pocit nabití ze slunce je k nezaplacení. Při troše snahy, si tak nemusíte v následujících letech nabíjet svůj mobil ze zásuvky. Navíc je to stylovka. Právě proto si tyto nabíječky od nás nyní můžete pořídit. Více info >

CENA 890,- Kč/ks

Solárních nabíječek máme jenom omezené množství a proto dávám nejprve vědět Vám. Nežádám Vás ani o dar na záchranu našeho projektu, ani o podporu za nic. Je to fajn produkt, za fajn cenu, se kterým jsem osobně spokojen. Zároveň ale garantuji, že každá koruna poputuje na pokračování aktivit projektu Český soběstačný dům - ať už je to každoroční studentská architektonicko-technologická soutěž, školení a workshopy zdarma či přímo opensource stavba Českého soběstačného domu.


OBJEDNEJTE SI OD NÁS
SOLÁRNÍ POWERBANKU >


Budu moc rád, když do toho půjdete, ale hlavně ještě jednou moc děkuji za mnohaletou podporu a sledování. Vážím si toho. Brzy se ozvu s dalšími aktualitami ze stavby, kterou zřejmě letos skutečně dokončíme a od příštího roku Vás budeme čekat na návštěvu.

Pavel Podruh
zakladatel projektu
Český soběstačný dům

Neustále se děje něco zajímavého!
Přihlašte se k odběru novinek a budete vždy v obraze.