Zkušenost s Dřevostavby Kučera. Pozor na nekvalitní služby! (Č. Budějovice)

Zkušenost s firmou Dřevostavby Kučera.
Pozor na nekvalitní služby! (Č. Budějovice)

Recenze: Dřevostavby Kučera (Střechy Kučera), Plynárenská 7/8, České Budějovice.

V průběhu stavby našeho domu (2019-2020) jsem narazil na celé spektrum kvality jednotlivých řemeslníků. Od úplně suprových, spolehlivých a ochotných, po ty horší, nespolehlivé, nedůtklivé a neschopné přiznat vlastní chyby. Bohužel do té druhé skupiny spadla firma Dřevostavby Kučera (Střechy Kučera) z Českých Budějovic, adresa: Plynárenská 7/8. 

Osobně bych už nikdy jejich služby nevyhledal a nikomu bych je nedoporučil!

Dřevostavby Kučera (na foto u našeho domu) se zpočátku zdáli sympatičtí, mladí chlapi, i proto jsem si je vybral na stavbu našeho krovu a střechy. Od začátku jsem dával pozor, aby veškeré drobnosti či případné nejasnosti komunikovali s projektantem stavby, který naopak od prvního momentu fungoval fakt skvěle a skutečně precizně. Dřevostavby Kučera vystupovali jako naprosto ostřílení řemeslníci, kteří již všechno viděli, neměl jsem žádné obavy. Bohužel ale celá služba Dřevostavby Kučera u nás na domě skončila tak, že je střecha zhotovena značně nepřesně. Sérii drobných detailů rozhodli sami (špatně) bez předchozí konzultace se mnou či s projektantem a už to jelo. V momentě, kdy se to provalilo, hodili vše na všechny ostatní, jen oni byli bezchybní, bez omluvy. Chybu může udělat každý, místo omluvy ale Dřevostavby Kučera zvolili variantu útok, nedokončili svou práci dle domluvy (dokonce nechali otevřený vikýř) a já jsem bohužel platil dopředu.

Pozor na Dřevostavby Kučera z Českých Budějovic, jejich služba se Vám může nevyplatit, nedoporučuji. Dům bych si od nich opravdu postavit nenechal.

Naštěstí jsem následně celý problém se střechou dokázal vyřešit sám s dalšími šikovnými lidmi, kteří chyby napravili. S výsledkem jsem spokojený, snad dlouho vydrží. Tato recenze zmizí v momentě, kdy zazní alespoň jedno drobné „omlouváme se, udělali jsme chybu“, protože jsme prostě lidi. Nemám ve zvyku si stěžovat a už vůbec lhát, toto je má naprosto pravdivě popsaná zkušenost s Dřevostavby Kučera. Byla bohužel opravdu výjimečně špatná a to jak pracovně, tak lidsky. 

Pavel Podruh
majitel Českého soběstačného domu

Neustále se děje něco zajímavého!
Přihlašte se k odběru novinek a budete vždy v obraze.